Ege Havuzculuk

  Yüzme Havuzu ve sauna ekipmanları ile havuz bakım hizmeti konusunda uzman ekibi, 25 yıldır Türkiye’ye hizmet veren markalarıyla Ege Havuzculuk Muğla ve İstanbul bölgelerindeki depolardan tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

   Ege Havuzculuk havuz ekipmanları, havuz kimyasalları ve sunduğu profesyonel yüzme havuz bakım hizmetleri ile müşterilerine yenilikçi, modern ve sektöründeki yenilikleri sunmaktadır.

Hizmetlerimiz:

  • Havuz Yapımı: Kendi ekibi ve çözüm ortakları ile birlikte anahtar teslim havuz yapımı hizmeti.

  • Havuz Tadilatı: Havuz tamirat, tadilat, yenileme ve havuz revizyonları, makine dairesi tamiratı ve modernleşmesi.

  • Havuz Teknolojisi Yenileme: Gelişen yeni teknolojiler ile tuzlu havuz sistemleri, ozon sistemleri, UV teknolojileri, doğal havuz sistemleri gibi yenilikçi teknolojiler ile eski havuzların modernize edğilmesi ve daha sağlıklı hale getirilmesi.

  • Havuz Bakımı: Havuz açılış bakımı, rutin dönemsel bakımları, aylık ve yıllık havuz ilaçlama ve temizlik bakımları, kışlama.

  • Havuz Kimyasalları: Tamamı Sağlık Bakanlığı onaylı havuz kimyasalların satışı ve uygulaması, havuz suyun anlık analizleri ve su sorunların çözülmesi.

  • Havuz Aksesuarları: Havuzda ihtiyaç olan tüm temizlik, bakım ve eğlence malzemeleri ve aksesuarların temini.


   Satışını yapmış olduğumuz tüm havuz kimyasalları T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI üretim izin belgelerine sahip ve ekipmanlar ise kalite belgeli ve garantili ürünlerden oluşmaktadır. Satın aldığınız ürünleri en hızlı şekilde kargolayarak size ulaştırmaktayız.

   Satılan tüm ürünlerde ve bakım hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti ve müşteri mutluluğu birinci önceliğimizdir.

* Ege Havuzculuk bir Egeli Ticaret markasıdır.